logo
/ / /
Rated 4.3/5 based on 1100 customer reviews

قیمت ماشین تزریق پلاستیک

قیمت ماشین تزریق پلاستیک نو و دست دوم

قیمت ماشین تزریق پلاستیک تحت تأثیر عوامل زیادی قرار دارد ، اما عمدتا از موارد زیر تشکیل شده است:

·       قیمت ماشین تزریق پلاستیک

·        هزینه ماشین - با توجه به این هزینه ، از یک کارخانه تزریق پلاستیک بپرسید که نرخ پردازش ساعتی دستگاه های مختلف تزریق پلاستیک چقدر است؟

·        هزینه پردازش ثانویه شامل رنگ آمیزی / چاپ روی صفحه / آبکاری و غیره است. ممکن است از کارخانه های پردازش مربوطه آنها این ارقام را بخواهید.

·        هزینه های بسته بندی

·        هزینه حمل و نقل

·        هزینه مواد

·        هزینه پردازش و سود

·        هزینه طراحی

·        آزمایش قالب

·        هزینه بسته بندی و حمل و نقل

·        مالیات بر ارزش افزوده

قیمت ماشین تزریق پلاستیک

قیمت ماشین های تزریق پلاستیک دست دوم

آیا می خواهید یک واحد قالب پلاستیک ایجاد کنید یا زیرساخت های موجود خود را ارتقا می دهید؟ دیگر نگران نباشید ، پولاد به شما کمک می کند قیمت ماشین های ترزیق پلاستیک قابل اعتماد و مقرون به صرفه ای پیدا کنید.

ما اطمینان می دهیم که وقتی از ماشین تزریق پلاستیک استفاده می کنید ، از بهره وری در تولید ، کیفیت برتر و ساختار قیمت مناسب برخوردار خواهید بود تا واحد تولید پلاستیک خود را کارآمد و بهره وری کنید. ما طیف گسترده ای از قیمت ماشین تزریق پلاستیک دست دوم  و درست از ماشین های هیدرولیک سطح ورودی گرفته تا ماشین های برقی با دقت بالا ارائه می دهیم. ما ، در پولاد ، مطمئن می شویم که قیمت ماشین تزریق پلاستیک برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

هیدرولیک

طیف گسترده ای از ماشین های قالب گیری تزریق هیدرولیک ما می تواند برای برنامه های مختلف استفاده شود. هر دستگاه را می توان برای متداول ترین تکنیک های قالب گیری تزریقی سازگار کرد. بسیاری از دستگاه های ذکر شده در اینجا به شما امکان می دهد لوازم جانبی مختلف را ادغام کنید. همچنین خواهید فهمید که ماشین آلات از نظر انرژی کارآمد هستند.

هیبرید

در صورت تمرکز واحد تولیدی شما بر روی پردازش گرمانرم ، شما باید قیمت ماشین تزریق پلاستیک هیبریدی را انتخاب کنید. این سرعت یک ماشین الکتریکی همراه با قدرت یک ماشین هیدرولیک را به شما ارائه می دهد. این اطمینان می دهد که شما از تولید مقرون به صرفه و با کیفیت لذت خواهید برد.

با توجه به توالی های تولید همزمان و زمان چرخه کوتاه تر ، شما از صرفه اقتصادی ، کیفیت برتر و عملکرد بالا لذت می برید.

الکتریکی

هنگامی که به دنبال عملکرد با کیفیت ، دقت بالا و بازده انرژی هستید ، قیمت ماشین تزریق پلاستیک الکتریکی همان چیزی است که شما نیاز دارید. این به شما امکان می دهد تا هزینه واحد رقابتی و همچنین قالب گیری سریع پلاستیک را بدست آورید. این نوع ماشین آلات برای عملکردهای پیچیده قالب تزریق بسیار مناسب هستند و جزئیات فنی آن دقیق خواهد بود.

دستگاه های قالب گیری تزریق الکتریکی در مقایسه با دستگاه هیدرولیک معمولی به انرژی کمتری نیاز دارند. این دستگاه ها به لطف درایوهای برقی که می توانند توسط مایعات خنک شوند ، انتشار کمی نیز دارند.

دستگاه های قالب مکعبی

وقتی صحبت از قالب مکعب می شود ، شما به دستگاه قالب گیری تزریقی مکعب نیاز دارید. شما می توانید از چهار طرف مکعب به طور همزمان برای چرخه تولید خود استفاده کنید.

دستگاه های عمودی

دستگاه عمودی به راحتی قالب را بیش از حد قالب می کند. شما طیف وسیعی از قیمت ماشین تزریق پلاستیک عمودی دست دوم را پیدا خواهید کرد، که بازدهی ارگونومیک را در طیف گسترده ای از نیروی بستن ارائه می دهند.

دستگاه های قالب گیری تزریقی عمودی می توانند، برای پردازش سیلیکون ، قالب گیری درج شده ، قالب گیری بیش از قالب دستگیره های ابزار برای پایین آمدن هزینه واحد بدون کاهش کیفیت استفاده شوند.

قیمت قطعات ماشین تزریق پلاستیک

هنگام ثبت سفارش با سازنده خود ، درک همه عواملی که برای محاسبه هزینه هر قسمت انجام می شود اغلب گیج کننده است. پاسخ ساده برای تعیین قیمت ماشین تزریق پلاستیک را می توان به نیازها و مشخصات ارائه شده توسط مشاغل نسبت داد ، اما محاسبه هزینه هر قسمت از قالب به عناصر مختلفی بستگی دارد ، از نوع مواد استفاده شده تا مقدار نیروی کار مورد نیاز. این مقاله به شما کمک می کند تا درک کنید تولید کنندگان چگونه قیمت قطعات را محاسبه می کنند.

هزینه قالب

قبل از فاکتور دهی در پلاستیک های مورد استفاده برای ایجاد قالب ، ابتدا باید قیمت قالب شکل دهنده محصول را تعیین کرد. بسته به پیچیدگی قطعه ای که می خواهید بسازید ، ابزارها می توانند قیمت متفاوتی داشته باشند. اگر محصول شما فقط به یک قالب کوچک با یک حفره منفرد نیاز دارد ، به دنبال هزینه بسیار کمتری از یک ابزار بزرگ و چند حفره ای برای بخشی با زیره بری های پیچیده هستید. بعلاوه ، اگر قالب شما به ابزار بزرگ یا پیچیده ، دیواره های ضخیم و نگهداری سازگار دستگاه نیاز داشته باشد ، هزینه هر قالب را نیز افزایش می دهد.

هزینه رزین پلیمر

بسته به ترموپلاستیک مورد استفاده می توانید انتظار داشته باشید که قیمت ماشین تزریق پلاستیک متغیر باشد. رزین انتخابی شما بزرگترین شاخص قیمت هر قطعه خواهد بود. اگر قالب های شما نیاز به استفاده از رزین مهندسی ، معروف به مقاومت در برابر مواد شیمیایی داشته باشد ، مواد کمی گران تر از یک رزین کالا مانند پلی اتیلن خواهد بود. استفاده از رزین های ساخته شده از پلاستیک های بازیافتی نیز مقرون به صرفه است.

هزینه تولید قالب

یکی از مزایای قالب تزریق پلاستیک این است که به دلیل خودتنظیم بودن و خودکار بودن تجهیزات مورد استفاده در فرآیند ، هزینه کمی دارد. با این حال ، برخی از عناصر اصلی که ممکن است در هزینه های نیروی انسانی تأثیرگذار باشد عبارتند از:

محل سکونت: برخی ممکن است به دلیل کم بودن هزینه کار به ابزارآلات دریایی روی آورند ، اگرچه به دلیل رشد اقتصادی کشور و افزایش هزینه حمل و نقل ممکن است نرخ آنها افزایش یابد.

نوع تجهیزات: انواع مختلف ماشین های قالب گیری تزریق پلاستیک به سطوح مختلفی از نگهداری نیاز دارند. دستگاه های هیدرولیک معمولاً به تعمیر و نگهداری بیشتری نسبت به هیبریدهای برقی نیاز دارند.

خدمات اضافی: اگر به تولید کننده نیاز دارید تا نمونه اولیه خود را تهیه کند، یا نیاز به جابجایی ابزار دارد ، می تواند هزینه های اولیه کار را افزایش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل کار تزریق ، مقاله تزریق پلاستیک را بخوانید ، آیا قالب تزریق پلاستیک فرآیند مناسب شماست؟

مدت زمان کار دستگاه

زمان از نقطه نظر تولید کننده مهم است. هرچه چرخه ماشین بیشتر طول بکشد ، انرژی و نگهداری بیشتری از تولید کننده مورد نیاز است. عوامل مختلفی می توانند در مدت زمان مورد نیاز ماشین برای تکمیل سفارش تأثیر بگذارند ، برخی از آنها عبارتند از:

پیچیدگی قطعه: اگر قطعه ای دارای هندسه پیچیده یا ضخامت دیواره متراکم باشد ، باعث افزایش زمان تولید آن می شود.

نوع قالب: قالب چند بخشی ممکن است از قبل هزینه بیشتری داشته باشد ، اما قطعات ساخته شده در هر چرخه باعث کاهش زمان و هزینه قالب های بلوکی می شود.

زمان راه اندازی: مدت زمان سوار شدن قالب به دستگاه و پیش چرخه سازی / کالیبراسیون فرآیند می تواند هزینه هر قطعه را افزایش دهد.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا برخی از سوالات شما در مورد قیمت ماشین تزریق پلاستیک را پاسخ دهد. با وجود تمام آنچه در قیمت گذاری یک قطعه صورت می گیرد ، قالب گیری تزریقی همچنان مقرون به صرفه ترین راه حل برای تولید انبوه قالب ها است. در شرکت پولاد چندین سال تجربه ما به ما دانش می دهد، تا یک نقل قول منصفانه و دقیق به شما ارائه دهیم. امروز با ما تماس بگیرید تا درباره نحوه قیمت گذاری سفارشات خود بیشتر بدانید.

چگونه می توان دستگاه قالب گیری تزریقی را خریداری کرد؟

در اینجا چند معیار وجود دارد که باید قبل از انتخاب دستگاه قالب گیری هیدرولیکی در نظر بگیرید:

دستگاه جدید یا دست دوم بخرید.

قیمت خرید.

بهره وری انرژی.

مواد پلاستیکی برای پردازش

طراحی قطعه

طرح قالب

نیاز به اتاق تمیز


زمان مورد نیاز چرخه

قالب های تزریق چه مدت دوام می آورند؟

1،000،000 چرخه


بنابراین در اصل ، یک چرخه تولید مستقیماً با تعداد قطعاتی که قالب تزریق قادر به تولید در طول عمر خود است ارتباط دارد. SPI (انجمن صنعت پلاستیک) قالب های تزریق را بر اساس امید به زندگی آنها طبقه بندی می کند: کلاس 101 - امید به زندگی +1،000،000 دوره.

کدام فولاد ابزار برای قالب تزریق پلاستیک شما مناسب است؟


P-20 یک فولاد قالب برای اهداف عمومی است که برای صنعت قالب پلاستیک طراحی شده است. با ترکیبی از کروم ، منگنز ، مولیبدن و کربن ، حالتی که از قبل سفت شده است وجود ندارد. P-20 یک درجه فولاد قالب بسیار محبوب است. P-20 برای تزریق پلاستیک و قالب های فشرده سازی ، و قالب ریخته گری قالب روی استفاده می شود.