logo

تاریخچه پولاد

بورچ

درباره بورچ

شرکت بورچ (Borche)، در سال ۲۰۰۳ میلادی، با سرمایه‌گذاری مشترک سه شرکت معظم امریکایی، کانادایی و چینی در کشور چین، پایه‌گذاری و تاسیس گردیده‌است. این شرکت فقط در زمینه تولید دستگاه‌های تزریق پلاستیک افقی تخصص داشته و به تشخیص مجامع رسمی کشور چین، جزء ۱۰ شرکت برتر، برگزیده و دارای تکنولوژی پیشرفته در صنعت پلاستیک کشور چین شناخته‌شده‌است و دارای کلیه گواهینامه‌های بین‌المللی تولید می‌باشد. همچنین شرکت بورچ دارای سه واحد تولیدی معظم، در شهر‌های گوآنگجو، هانگجو و لیوچنگ به وسعت ۳۱۰۰۰۰ متر مربع (۳۱ هکتار) بوده و افزون بر ۹۰۰ نفر نیروی کار شاغل دارد.

 ویژگی‌های برتر بورچ

دارای نمایندگی‌های فروش در سراسر جهان و صادر کننده به بیش از ۴۰ کشور

صادرات بیش از ۶۰% تولید سالیانه

دارای بیش از ۵۰ نمایندگی در سراسر کشور چین

شرکت در کلیه نمایشگاه‌های معتبر جهان

همکاری پولاد با بورچ

کارآفرین و تولیدکننده ایرانی ایام دشواری را پشت سر نهاده‌است و همچنان چالش‌های دیگری را نیز پیش رو دارد.


رقابت روز افزون و حضور رقبای خارجی در بازارهای داخلی و منطقه‌های تولیدکننده ایرانی را بر آن می‌دارد تا کالاهایی با کیفیت بالاتر و قیمت‌های رقابتی تر تولید و عرضه نماید.


تولید با کیفیت و ارزان، نیازمند ماشین‌آلات پیشرفته و توانمندی است که علیرغم کارآئی و قابلیت‌های بیشتر با قیمت‌های ارزان‌تر و با مصرف انرژی کمتر به تولید کننده ایرانی عرضه شوند.


پولاد با بهره‌مندی از تجارب و آموخته‌های ارزشمند دهه‌ها همکاری نزدیک با شما، ضمن درک جامع از امکانات موجود در جهان، با در نظر داشتن شرایط اقتصادی کشور و آگاهی از نیازمندی‌های صنعتگر ایرانی، ضمن تعامل و مشارکتی هوشمندانه با همکاران صاحب نام خود در جهان، دستگاه‌هایی را برای کارآفرینان ایرانی تدارک دیده‌است که موجبات برتری شما هموطن ایرانی را در عرصه‌های تولید و رقابت جهانی فراهم آورد.


حاصل این همکاری ثمربخش بین پولاد و شرکت Borche در کشور چین، عرضه‌ی ماشین‌آلاتی با کیفیت، کارآئی، ایمنی و دوام بالاتر و قیمتهای رقابتی‌تر در جهت منافع هموطن کارآفرین ایرانی است.


استقلال صنعتی و خودکفایی ایران عزیز هدف مشترک شما و ماست.

استقلال صنعتی و خودکفایی ایران عزیز هدف مشترک شما و ماست.

مدیرانگواهینامه ها