logo

ماشین های تزریق پلاستیک

در این آلبوم از تصاویر دستگاه های تزریق پلاستیک پولاد و بورچ در طول سال های فعالیت گروه صنعتی پولاد رونمایی شده. از اولین سری ماشین های تزریق پلاستیک پولاد ساخت دهه شصت، تا ماشین های تزریق پلاستیک پیشرفته بورج با موتورهای سروو، دستگاه های دو صفحه ای، ماشین های هیبرید و تمام الکتریک، ماشین های با قابلیت تزریق دو تا چهار مواد پلیمر به صورت همزمان، و ماشین های با سرعت تزریق بالا (high speed) همگی در این آلبوم قابل مشاهده می باشند.


کارخانجات بورچ

یکی از افتخارات شرکت ماشین های تزریق پلاستیک پولاد، دارا بودن نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش ماشین های تزریق پلاستیک بورچ (Borche) در منطقه جغرافیایی ایران است. شرکت بورچ (Borche)، در سال ۲۰۰۳ میلادی، با سرمایه گذاری مشترک سه شرکت معظم آمریکایی، کانادایی و چینی در کشور چین پایه گذاری و تاسیس گردیده است. شرکت بورچ (Borche)، به تشخیص مجامع رسمی کشور چین، جزء ۱۰ شرکت برتر و برگزیده دارای تکنولوژی پیشرفته در صنعت پلاستیک کشور چین شناخته شده است. این شرکت، دارای ۳ واحد تولیدی معظم، در شهرهای گوانگجو (۲ واحد) و هانگجو (۱ واحد) به وسعت ۲۵۰،۰۰۰ متر مربع (۲۵ هکتار) بوده و افزون بر ۱۰۰۰ نفر نیروی کار شاغل دارد. ظرفیت تولید این کارخانه بالغ بر ۱۵،۰۰۰ دستگاه انواع ماشین های تزریق پلاستیک در سال می باشد. شما در این آلبوم می توانید تصاویر مربوط به کارخانه های به روز و مجهز بورچ را مشاهده کنید و از جدیدترین دست آوردهای این شرکت با خبر شوید.


خدمات پس از فروش

مخاطبان گرامی می توانند از طریق این آلبوم تصاویر مربوط به خدمات پس از فروش گروه صنعتی پولاد را مشاهده کنند. این آلبوم شامل تصاویر از خدماتی است که در محل کارخانه مشتریان انجام شده و همچنین خدماتی که در تعمیرگاه مرکزی گروه صنعتی پولاد صورت می پذیرد. از آنجایی که حرفه ای ها بر این باورند که فروش پایان یک معامله نیست و آغاز یک تعهد است، ما نیز بر خدمات پس از فروش خود پایبندیم و همواره تلاش می کنیم تا فراتر از آنچه در زمان مذاکرات فروش و قبل از تحویل دستگاه وعده داده ایم عمل نماییم. شما با دیدن این آلبوم می توانید از کمیت و کیفیت واحد خدمات پس از فروش شرکت ماشین های تزریق پلاستیک پولاد مطلع شوید. امید بر این است که این تصاویر به مخاطبان گرامی اطمینان خاطر دهد که پولاد همواره در کنار مشتریان خود هست و به خدمات تولیدی این عزیزان اهمیت می دهد.


کارخانه تولید پریفرم های PET گروه صنعتی پولاد – شرکت پولاد پویش

تصاویر این آلبوم شامل عکس هایی از کارخانه تولید پریفرم های PET گروه صنعتی پولاد واقع در شهر صنعتی پرند می باشد. کارخانه پولاد پویش با بکارگیری بالغ بر ۲۰۰ نیروی شاغل و استفاده از خطوط تولید پیشرفته، روزانه افزون بر ۷۰ تن مواد PET را تبدیل به محصول کرده تا بخشی از نیازهای کارخانجات تولیدی مواد خوراکی، شوینده، و بهداشتی کشور و منطقه را تامین کند. نکته قابل توجه استفاده از ماشین های تزریق پلاستیک با برند پولاد و بورچ در تمامی خطوط تولید این کارخانه است که این نشانگر تایید گروه صنعتی پولاد از کیفیت، کارایی و دوام این ماشین ها است.


کارخانه تولید ظروف جدار نازک گروه صنعتی پولاد – شرکت پولاد پویا

این آلبوم شامل تصاویری از کارخانه تولید ظروف جدار نازک گروه صنعتی پولاد می باشد. تمامی خطوط تولید این کارخانه مجهز به ماشین های تزریق پلاستیک بورچ همراه با ربات با قابلیت برچسب گذاری داخل قالب (IML) است. این نوع تولیدات نیازمند ماشین آلات پیشرفته با سرعت و دقت بسیار بالا و قابلیت تکرارپذیری می باشد. کارخانه پولاد پویا، در سال ۱۳۹۲ با هدف تامین نیازهای بسته بندی مواد غذایی کشور تاسیس گردیده و امروز نامی آشنا و قابل اطمینان بین سرشناس ترین کارخانجات تولیدی مواد غذایی و لبنی کشور می باشد.


آرشیو عکس های قدیمی گروه صنعتی پولاد

عکس ها و فیلم های قدیمی و آرشیوی ابزاری مناسب برای درک بهتر از تاریخچه افراد و سازمان ها است. شما می توانید در این آلبوم با تاریخچه گروه صنعتی پولاد بیشتر آشنا شوید. این تصاویر شامل افراد و پرسنل قدیمی تاکنون، ساختمان، دفاتر و انبارهای قدیمی، ماشین آلات تزریق پلاستیک، مواد اولیه، محصولات و حتی لوازم اداری می باشد. مشاهده این تصاویر علاوه بر ایجاد احساس نوستالوژیک، باعث امیدواری نیز می شود. امید برای افرادی که در ابتدای راه تولید هستند و شاید امکانات زیادی برای انجام این کار نداشته باشند و با مشاهده عکس های آرشیوی درک بهتری از این که هیچ کس از روز اول کامل نبوده و امکانات زیادی نداشته به دست آورند. این یعنی امید به شروع. امیدواریم که کشور عزیزمان ایران همیشه در مسیر تولید موفق بوده و هموطنان ما بتوانند در چرخاندن چرخ های اقتصادی موفق باشند.